Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18002
Stary 05.04.2011, 22:12
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Czy jest to kolejny przykład braku jakiegokolwiek pomyślunku ze strony inwestora czy to ja mam zbyt wygórowane wymagania?
Ale czego oczekujesz w języku obcym? Co ma być pomocne przy wejściu na stadion? Już nie róbmy z siebie cywilizacji idiotów - przychodzisz na stadion, wkładasz bilet w JEDYNĄ szczelinę przy bramce, ochroniarz albo mówi ci po angielsku żebyś się odwrócił (2 slow się każdy nauczy..), albo pokazuje na migi co masz zrobić, idziesz dalej, numer miejsca jest liczbą, którą chyba każdy zrozumie....
Odpowiedz cytując