QBAS napisał(a):

Poprawcie mnie jeśli się mylę.. Basałaj mówił, że chciałby aby obiekt przy Reymonta stał się atrakcją turystyczną Krakowa. Żeby na mecze przychodzili również turyści odwiedzający nasze miasto.
Jak do tego ma się fakt, że na nowiutkich sprzętach (m.in. bramki wejściowe), napisy są JEDYNIE w języku polskim? Moim zdaniem wszystko powinno być na stadionie dwujęzyczne. To niemal w ogóle nie podniosło by ceny, a na pewno trochę osób (prawdopodobnie z tendencją wzrostową) takich będzie.
Czy jest to kolejny przykład braku jakiegokolwiek pomyślunku ze strony inwestora czy to ja mam zbyt wygórowane wymagania?
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...0043614142.jpg
|
Nie wiem, ale przecież i tak nie wejdą bez karty kibica. Chyba.