Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17985
Stary 04.04.2011, 17:23
kubamusial napisał(a):Wyświetl post
Mam informację. Budowa trybuny północnej została oficjalnie zakończona.
Na ostatnich zdjęciach z oficjalnej było już widać, że to już ostatnie prace. Teraz tylko czekać jak wyleją asfalt i zainstalują kołowroty.
Czy ktoś w ogóle się orientuje jak przebiegają i czy w ogóle rozpoczęły się już oficjalnie jakiekolwiek odbiory wykończonych pomieszczeń? Chodzi mi zwłaszcza o trybunę Północną.
What's new?

Odpowiedz cytując