kubamusial napisał(a):

|
Mam informację. Budowa trybuny północnej została oficjalnie zakończona.
|
Na ostatnich zdjęciach z oficjalnej było już widać, że to już ostatnie prace. Teraz tylko czekać jak wyleją asfalt i zainstalują kołowroty.
Czy ktoś w ogóle się orientuje jak przebiegają i czy w ogóle rozpoczęły się już oficjalnie jakiekolwiek odbiory wykończonych pomieszczeń? Chodzi mi zwłaszcza o trybunę Północną.