Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17976
Stary 04.04.2011, 15:27
Maverjuve napisał(a):Wyświetl post
To nie mozna juz wnosic 0,5l nawet po otwarciu przy ochronie (co juz swoja droga jest paranoja...)?
Klub musi na czym zarabiac, to takie trudne do zrozumienia. Wolisz dac zarobic obcemu w sklepie a nie Wisle(w przyszlosci jak skoncza z kioskami). A transferow to by sie chcialo.
,
Odpowiedz cytując