willow napisał(a):

Jagul, mnie się tam gra obrony w ogóle nie podobała i nie pojmuję zachwytów nad tą formacją. Zwłaszcza kiepsko zagrali Cikos i Chavez, który nawet w trybuny już nie wybija, tylko wali świece 10 metrów przed siebie albo pod nogi rywala.
Cikos nie zablokował dzisiaj chyba nawet jednego dośrodkowania, do tego karygodne błędy w ustawieniu. Nieco pewniej Jaliens i Paljic.
|
To były takie przemyślenia raczej na gorąco. Z perspektywy trybun nie wyglądało to tragicznie. Na pewno było lepiej niż z Bytomiem. Biorąc też pod uwagę, że niektórzy trenowali raptem od piątku, to wynik na zero z tyłu uznaję za sukces
