Z czego tu się cieszyć, że nasza liga to same kołki ? Cieszyć się bedziemy jutro, po wygranej z Jagiellonią (oby).
Mareq napisał(a):

|
Ale nam grupa pościgowa sprawiła piękne prezenty.
|
Mnie się to nie bardzo podoba. Słabi konkurenci to słaba Wisła
A później przyjeżdziają jacyś rebelianci z Kaukazu i z nas robią sito. Oni prezentów nie rozdają niestety.