Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10083
Stary 02.04.2011, 18:13
Z czego tu się cieszyć, że nasza liga to same kołki ? Cieszyć się bedziemy jutro, po wygranej z Jagiellonią (oby).
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Ale nam grupa pościgowa sprawiła piękne prezenty.
Mnie się to nie bardzo podoba. Słabi konkurenci to słaba Wisła
A później przyjeżdziają jacyś rebelianci z Kaukazu i z nas robią sito. Oni prezentów nie rozdają niestety.
Ostatnio edytowane przez tofik : 02.04.2011 o godz. 18:16.
..
Odpowiedz cytując