Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
fan1906
Senior Member
Od: 07.2004
Offline
#
9928
01.04.2011, 19:31
Stanlej13
napisał(a):
Śląsk po kontrowersyjnym karnym prowadzi 1-0 z Lechem!
nio to jest remis ponieważ weWrocławiu 2 gol dla Amici padł ze spalonego..
w przyrodzie nic nie ginie
fan1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fan1906
Znajdź inne posty napisane przez fan1906