Panowie, chcecie zmienić 3/4 jednej z najlepszych defensyw w naszej lidze

Zmiana Bunozy na Jaliensa to już poważna zmiana. Zostawmy boki tak jak były. Co prawda 4 bramki straciliśmy w dwóch ostatnich meczach ale mimo to nie można eksperymentować ze składem. A Kiro i Mały załatwili nam 13 bramek w tym sezonie, i Wy chcecie ich cofać do tyłu

To kto z przodu
Jak dla mnie to jedyne zmiany to Wilk za Sobola i Rios jako trzeci pomocnik z Wilkiem i Melexem.
Dragan i Cikos wyzdrowieją i zagrają.