Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 01.04.2011, 17:19
Panowie, chcecie zmienić 3/4 jednej z najlepszych defensyw w naszej lidze Zmiana Bunozy na Jaliensa to już poważna zmiana. Zostawmy boki tak jak były. Co prawda 4 bramki straciliśmy w dwóch ostatnich meczach ale mimo to nie można eksperymentować ze składem. A Kiro i Mały załatwili nam 13 bramek w tym sezonie, i Wy chcecie ich cofać do tyłu To kto z przodu

Jak dla mnie to jedyne zmiany to Wilk za Sobola i Rios jako trzeci pomocnik z Wilkiem i Melexem.

Dragan i Cikos wyzdrowieją i zagrają.
Odpowiedz cytując