Wyświetl pojedynczy post
marian3a
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: D.T./UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12441
Stary 01.04.2011, 00:51
picasso napisał(a):Wyświetl post
nie pal tyle,to błędów nie będziesz robił
buhahahahahaha
"ooo nastepny ałtorytet sie odezwal" - napisał Niekonik
picasso teraz możesz wysunąć tezę że wszyscy palacze trawy są analfabetami bądż też że palenia trawy powoduje analfabetyzm hehehehe
Przepraszam za błędy ... ale skoro ooooo BAAA nasz kochany prezydent robi błędy ON TEŻ PALI TRAWE !! ale z niego cynik ... jak można palić i nie dać prawa innym zajarać !!

teraz do użytkownika Drozd i jego post,
"Rzucacie się, a dobrze wiecie że jednemu lolek nie zrobi sieczki z mózgu, a drugiemu zrobi i będzie szukał kolejnych wrażeń. Jak przesadzisz z % to na drugi dzień o tym wiesz i raczej nie masz ochoty na powtórkę. Z lolkiem tak nie jest"
kolejny wie o czym mówi ... ehh chyba ktoś miał racje pisząc że sympatycy PiSu rozmawiają i bronią tez o których pojęcia nie mają
Alkohol... jeden wypije lampke wina inny szklanke whisky a inny na.......i się jak świnia pójdzie na impreze zrobi roz....... lub sam dostanie w....... i tyle ... jeszcze inny sprzeda matke, siostrę i dzieci swoje aby się napić ! a jeszcze inny będzie kradł, bił swoje dzieci, gwałcił i mordował !! i ty to popierasz ? ZDELEGALIZOWAĆ i zalegalizować ziele narodu która niesie miłość, pokój i wszem obecną radość.


RAF - Czemu nie chcesz aby PiS wygrał ? dokładnie które i jakie ich pomysły Ci się tak nie podobają że aż nie możesz spać po nocach? konkrety proszę a nie bo Jarosław jest brzdki lub Tusk mi powiedział...
Głosowałem na L. Kaczyńskiego bo są w tym naszym kraju ważniejsze sprawy od legalizacji a PO widzi tylko sprawy które są mało ważne a wynosi je na numer jeden. Gazetki zamiast pisać o tym co Polsce i Polakom niezbędne aby nasz kraj był silnym mocnym europejskim liderem piszą o pierdołach za przeproszeniem ;p
Wolność i Swoboda ale nie anarchia
Ostatnio edytowane przez marian3a : 01.04.2011 o godz. 00:55.