Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12428
Stary 31.03.2011, 16:45
marian3a napisał(a):Wyświetl post
Weś się nie ośmieszaj !!
Tak właśnie wygląda opinia kogoś kto nigdy nie poznał smaku matki natury !
"Jak równość to równość" zdelegalizować alkohol !!
Jak złapią kogoś kto ma grama jest wolny ... masz dwa idzesz siedzieć kolego i nawet najlepszy prawnik nie pomoże.
Zamilcz jeszcze raz proszę Cię ! skąd do h*ja wiesz kto co robi ? czy dla siebie czy dzieciom będzie sprzedawał ? czemu z góry zakładasz że każdy palacz jest kłamcą i oszustem ?!?
nie wiem po co pijesz % ... może chcesz się dowartościować ? a moze to Ty jesteś nieśmniały i pijesz aby "język" się rozwiązał ? a może są ludzie którzy nie mają problemów i pić niue muszą wolą za to zapalić blanta ? aha ... czyli jak zacznie ktoś od piwa 4% skończy na spirytusie 95% ?
NIE OŚMIESZAJ SIĘ I NIE RÓB LUDZIOM WODY Z MÓZGU !!
nie pal tyle,to błędów nie będziesz robił
dziękuję za uwagę