Niekonik napisał(a):

Kiedys przeczytalem tutaj, gdy ktorys z urzytkownikow forum prosil o zbanowanie kogos albo o zamkniecie tematu, ze bedzie sobie mogl bano
wac i zamykac tematy jak zostanie moderatorem ( jak widac sa rowni i rowniejsi )
Co do wyzywania innych uzytkownikow to bardzo prosze podaj przyklady w ktorym miejscu Kolega Cortezz kogos zwyzywal?
Jesli chodzi o PW to z tego co wiem nie byles mu dluzny i tez grubiutko pojechales, a kiedy poprosil Cie o spotkanie przed meczem w celu meskiej rozmowy, przyznaj sie wszystkim co zrobiles?
|
Jeśli nazwanie kogoś trollem (co podtrzymuję, bo tak się właśnie zachowywał) porównujesz do serii bluzgów (na poziomie przedszkolaka co prawda, ale jednak), to nie mam pytań.
Oczywiście, że się przyznam, co wtedy zrobiłem. Napisałem mu, żeby się uspokoił i nie traktował internetowych sprzeczek tak poważnie. Jakbym się chciał spotykać live z każdym, z kim się zdarzyło mi pokłócić w sieci, to bym chyba nic innego w życiu nie robił
Pozdrów cortezza i powiedz mu, aby wydoroślał...