fan01 napisał(a):

Byłem na meczu, fajny mecz, dużo bramek, dużo ludzi, fajnie, bardzo fajnie..
a tak powazniej to Nalepa sie duzo lepiej prezentowal niz żółw Kowalski.. jeśli goscie z ME go odstawiaja, to jak dla mnie on ma zamknieta droge do ekstraklasy.
Jeleń całkiem fajnie, ale w jednej sytuacji (po minieciu bramkarza) sie kompletnie nie potrafil zachowac.
Rios dobry mecz, 3 bramki, asysta, kilka fajnych rzeczy, ale on jednak musi wiecej biegac. Za Genkova bym go nie wystawial, ale od Żurawskiego jest na pewno dużo lepszy. W ogole Żurawskiego bym dal do ME, moze jakby musial w takich warunkach zagrac 2-3 mecze to by zaczal cos soba reprezentowac
|
Chodziło Ci o Michała Czekaja, a nie Nalepę. Ale poza tym zgoda, zagrał lepiej niż Kowalski. Jeleń kiwnie na skrzydle większość zawodników w ME, ciekawi mnie jakby się zaprezentował na tle Ekstraklasy. Mógłby wnieść ożywienie jak swego czasu Małecki wniósł. Osobiście wypróbowałbym też Chrapka w pierwszym zespole... Myślę, że jest poziomu, lub niedługo ów osiągnie, Jirsaka.