Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#579
Stary 31.03.2011, 11:09
Byłem na meczu, fajny mecz, dużo bramek, dużo ludzi, fajnie, bardzo fajnie..
a tak powazniej to Nalepa sie duzo lepiej prezentowal niz żółw Kowalski.. jeśli goscie z ME go odstawiaja, to jak dla mnie on ma zamknieta droge do ekstraklasy.
Jeleń całkiem fajnie, ale w jednej sytuacji (po minieciu bramkarza) sie kompletnie nie potrafil zachowac.
Rios dobry mecz, 3 bramki, asysta, kilka fajnych rzeczy, ale on jednak musi wiecej biegac. Za Genkova bym go nie wystawial, ale od Żurawskiego jest na pewno dużo lepszy. W ogole Żurawskiego bym dal do ME, moze jakby musial w takich warunkach zagrac 2-3 mecze to by zaczal cos soba reprezentowac
Odpowiedz cytując