wislak68 napisał(a):

Znaczy kibic przeciętnym obywatelem nie jest? Jest nieprzeciętny? Chciałem też grzecznie zwrócić uwagę że nie byłeś uprzejmy napisać jak z punktu widzenia kibica mają się sądy 24-godzinne.
A jeśli chodzi o donoszącego Ziobrę to bardzo ciekawa informacja. Myslę że zyskała by mocno na wiarygodności gdybyś zechciał podać jej źródło.
|
Każdy aktywny kibic jest nieprzeciętny

Przeciętny to jest piknik. Oczywiście traktować proszę to z przymrużeniem oka.
Z punktu widzenia kibica sądy 24 godzinne nie są mile widziane. Ba, ktoś kto je wprowadził nie powinien mieć poparcia kibicowskiej braci.
Jeśli chodzi o Zbyszka...w internecie nie ma potwierdzenia jego zaciągów do współpracy z pewnymi służbami, więc pewnie nie dasz wiary moim słowom. Źródło? Koledzy go nie lubili, bo donosił.