Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12414
Stary 30.03.2011, 23:34
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Znaczy kibic przeciętnym obywatelem nie jest? Jest nieprzeciętny? Chciałem też grzecznie zwrócić uwagę że nie byłeś uprzejmy napisać jak z punktu widzenia kibica mają się sądy 24-godzinne.
A jeśli chodzi o donoszącego Ziobrę to bardzo ciekawa informacja. Myslę że zyskała by mocno na wiarygodności gdybyś zechciał podać jej źródło.
Każdy aktywny kibic jest nieprzeciętny Przeciętny to jest piknik. Oczywiście traktować proszę to z przymrużeniem oka.
Z punktu widzenia kibica sądy 24 godzinne nie są mile widziane. Ba, ktoś kto je wprowadził nie powinien mieć poparcia kibicowskiej braci.
Jeśli chodzi o Zbyszka...w internecie nie ma potwierdzenia jego zaciągów do współpracy z pewnymi służbami, więc pewnie nie dasz wiary moim słowom. Źródło? Koledzy go nie lubili, bo donosił.
Ostatnio edytowane przez Jot : 30.03.2011 o godz. 23:37.