Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12412
Stary 30.03.2011, 23:24
Jot napisał(a):Wyświetl post
Ty mi napisz jak się mają z punktu widzenia przeciętnego obywatela. Ja patrzę z punktu widzenia kibica, bo na takim forum jesteśmy.
Pan Zbigniew Z. donosił na swoich kolegów na pewne służby jak mieszkał w akademiku. Mówił co hodowali sobie w pokoju.
Znaczy kibic przeciętnym obywatelem nie jest? Jest nieprzeciętny? Chciałem też grzecznie zwrócić uwagę że nie byłeś uprzejmy napisać jak z punktu widzenia kibica mają się sądy 24-godzinne.
A jeśli chodzi o donoszącego Ziobrę to bardzo ciekawa informacja. Myslę że zyskała by mocno na wiarygodności gdybyś zechciał podać jej źródło.