Jot napisał(a):

Ty mi napisz jak się mają z punktu widzenia przeciętnego obywatela. Ja patrzę z punktu widzenia kibica, bo na takim forum jesteśmy.
Pan Zbigniew Z. donosił na swoich kolegów na pewne służby jak mieszkał w akademiku. Mówił co hodowali sobie w pokoju.
|
Znaczy kibic przeciętnym obywatelem nie jest? Jest nieprzeciętny? Chciałem też grzecznie zwrócić uwagę że nie byłeś uprzejmy napisać jak z punktu widzenia kibica mają się sądy 24-godzinne.
A jeśli chodzi o donoszącego Ziobrę to bardzo ciekawa informacja. Myslę że zyskała by mocno na wiarygodności gdybyś zechciał podać jej źródło.