|
Lawinowo kurczy nam się kadra, niedługo będzie problem, by skompletować 18 meczową. Niby Nordin grzał ławę, ale był to wartościowy zmiennik. Cholerny pech Wisełki. Rok temu frajersko przegrać tytuł, a teraz tracić zawodników, gdy sezon powoli zbliża się ku końcowi
|