Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10201
Stary 28.03.2011, 17:20
Lawinowo kurczy nam się kadra, niedługo będzie problem, by skompletować 18 meczową. Niby Nordin grzał ławę, ale był to wartościowy zmiennik. Cholerny pech Wisełki. Rok temu frajersko przegrać tytuł, a teraz tracić zawodników, gdy sezon powoli zbliża się ku końcowi
Odpowiedz cytując