sovinho_02 napisał(a):

|
Nie chce mi się w to wierzyć, ale mimo wszystko gdyby się udało byłoby super. UEFA dorzuciła by coś do stadionu i np. nie było by asfaltu przed trybunami a sztuczna trawa, może by zdjęli pleksie i troche podreperowali elewację.
|
super informacja? Ja mam nadzieje że to plota, co nam z tego TERAZ? Poznan by tylko lepiej na tym wyszedł, im nabudowali infrastruktury, dróg przygotowali wszystko pod euro kaska z rządu popłyneła a na koniec przenoszą wszystko do nas i co nam z tego? W rok nie zbudują nam nic! No chyba że jestes właścicielem pubu to na pewno wzrosną Ci obroty ze sprzedaży piwa. Ale miasto jako MIASTO i przeciętny mieszkaniec nic na tym nie zyska tylko paraliż miasta na ten czas.