Kocur napisał(a):

Must Be the Music odcinek trzeci Piotr Wolwowicz
http://www.youtube.com/watch?v=CY-LOOryHhM
Tak na "rozluźnienie" w czasach kiedy bycie "zbyt patriotycznym" jest niemile widziane 
Pozdrowienia dla TV Polsat - czarny .... wam w ....
|
Jak widzę program o nastawieniu SHOW to mnie skręca. Oczywiste, że patriotyzm i taka piosenka nie będzie dobrze przyjęta przez tych DEBILI z jury bo to by się źle przyjęło. Po pierwsze uczestnik musi coś zaprezentować co się im wcale nie musi spodobać a i tak zrobią z tym co chcą i po drugie mogą mówić po występie uczestnikowi też co chcą bo to przecież jest SHOW. A w SHOW trzeba zaskoczyć publikę wypowiedzią, oceną, bo by oglądalności nie mieli. Ale jak tak patrzyłem tam po komentarzach to niektórzy na szczęście wiedzą o co w tym wszystkim chodzi, a dla tego chłopaka duże brawa za otwarcie postawienie sprawy w swoich poglądach.