Tenzen napisał(a):

Mam nadzieję, że Stan Valckx już pracuje nad listą zawodników w kręgu zainteresowania. Mam nadzieję, że poświęcił też trochę czasu na rozpracowanie potencjału niektórych zawodników Podbeskidzia. Bogusław Cupiał zawsze lubił kupować zawodników z drużyn z którymi przegrywaliśmy.
|

normanie mnie zabił ten post
skład złomu i papy który obił nam de .... i ty chciałbyś kogoś stamtąd?
ja pierdziu....
ps. jedyny nadający się to bramkarz. Jakby był 5-8 lat młodszy. Reszta to szrot do kwadratu