Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43898
Stary 21.03.2011, 21:39
Tenzen napisał(a):Wyświetl post

Mam nadzieję, że Stan Valckx już pracuje nad listą zawodników w kręgu zainteresowania. Mam nadzieję, że poświęcił też trochę czasu na rozpracowanie potencjału niektórych zawodników Podbeskidzia. Bogusław Cupiał zawsze lubił kupować zawodników z drużyn z którymi przegrywaliśmy.
normanie mnie zabił ten post

skład złomu i papy który obił nam de .... i ty chciałbyś kogoś stamtąd?
ja pierdziu....

ps. jedyny nadający się to bramkarz. Jakby był 5-8 lat młodszy. Reszta to szrot do kwadratu
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując