Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#475
Stary 20.03.2011, 22:23
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Dzimi - już pozyskaliśmy takiego bez kontraktu - "czarnego kowboja" z Kamerunu - niejakiego Branco. Zarabia podobno skromne 180 tysięcy euro.....
W tych meczach których grał, na pewno nie wypadł słabiej niż Cikosz. W obliczu utraty MP nawet 100 tyś euro za 3 miesiące gry warto byłoby dać komuś bez kontraktu, jeżeli miałby przyczynić do zwiększenia szans na tytuł. Bo Kowalskiego zamiast np Chaveza sobie nie wyobrażam.

Ciekawe też co będzie, jakby przypadkiem z dzisiejszego składu linii obrony odpadło jeszcze 2 piłkarzy. Taka sytuacja wcale nie jest niemożliwa - wystarczy jeszcze jedna kontuzja + kartki, i kto wtedy zagra?
Odpowiedz cytując