Ogryzek napisał(a):

BTW
Kowalski to taki poziom Dzrzymonta, Nawotczyńskiego.... jak zespół jako całość dobrze broni to i oni nie grają tak tragicznie. Ja tam nie miałbym żadnych oporów postawić na Kowalskiego... gorzej już nie będzie
|
Oczywiście - tylko w lidze.