Clanowy napisał(a):

|
PS: Kolega obiecał, że jak skończą swoje roboty (mówił coś o wrześniu(sic!)) to rzuci lepsze światło na to, jak ta budowa przebiegała.
|
Pociągnij proszę swojego kolegę bardziej za język w temacie możliwych terminów zakończenia budowy i oddania stadionu. Osobiście mam juz dosyć ciągłych, bezczelnych kłamstw płynących z Urzędu Miasta. Myslę też, że Zarząd Klubu robi niestety dobrą minę do złej gry, bo sam nie wie wciąż na czym stoi.
Jeśli termin letni miałby być zagrożony, to szanse wywarcia jakielkolwiek presji na ZIKiT są teraz, a nie we wakacje.