Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17762
Stary 19.03.2011, 18:45
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje że konsorcjum Putina w nazwie stadionu to żart.Mam też nadzieje że jeszcze pojawia się fotki z budowy - mimo że ponoć ta jest skończona , nie zdziwilbym się jakby stadion zamknęli dla zdjęć na czas "odbiorów":/ .
p.s.to może jeszcze Władymir Władymirowicz za Cupiała . Sa tacy co by się z tego pewnie cieszyli
Czemu?

Niemiecka firma też pewnie nie może być, za II Wojnę Światową.

Dają kasę, to niech sponsorują. W biznesie nie ma sentymentów.

Jak to nie jest tylko Comarch, to liczy się kto da więcej. Taki świat teraz. Niestety, albo stety.

edit: aNouc, jako, że za nazwę to pewnie Miastu Kraków.
Nie piszę tego jako kibic Wisły. Rozpatruję to czysto teoretycznie, bez wkładu emocjonalnego. Pewnie, że chciałbym aby to Wisła zarobiła, ale jest to mało prawdopodobne.
Ostatnio edytowane przez Proud : 19.03.2011 o godz. 18:54.
Odpowiedz cytując