Arapaho napisał(a):

Mam nadzieje że konsorcjum Putina w nazwie stadionu to żart.Mam też nadzieje że jeszcze pojawia się fotki z budowy - mimo że ponoć ta jest skończona , nie zdziwilbym się jakby stadion zamknęli dla zdjęć na czas "odbiorów":/ .
p.s.to może jeszcze Władymir Władymirowicz za Cupiała . Sa tacy co by się z tego pewnie cieszyli
|
Czemu?
Niemiecka firma też pewnie nie może być, za II Wojnę Światową.
Dają kasę, to niech sponsorują. W biznesie nie ma sentymentów.
Jak to nie jest tylko Comarch, to liczy się kto da więcej. Taki świat teraz. Niestety, albo stety.
edit: aNouc, jako, że za nazwę to pewnie Miastu Kraków.
Nie piszę tego jako kibic Wisły. Rozpatruję to czysto teoretycznie, bez wkładu emocjonalnego. Pewnie, że chciałbym aby to Wisła zarobiła, ale jest to mało prawdopodobne.