Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9598
Stary 19.03.2011, 18:19
Kaźmierczak zdobywa 8 bramkę w tym sezonie i idzie na króla strzelców...

Wszystko wskazuje na to, że przedłuży się seria Śląska do 12 meczów bez porażki.

Brawo!

Jednak boje się, że rozpędzony Śląsk i nam zabiorą jakieś punkty na Oporowskiej...
Odpowiedz cytując