Marszałek napisał(a):

|
Stan na dziś. Ląduje największy samolot pasażerski na Okęciu. Ciężko było go przyjąć, Warszawa jest 111 portem do którego przyleciał ten samolot. Rzecz jasna bez pasażerów. W Polsce nie ma lotniska,który mógłby przyjmować regularne loty tego typu samolotów. To jest przykre. Upokarzające.
|
A ci, którzy chcieli go zobaczyć, musieli go oglądać zza płotu okalającego Międzynarodowy Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina.
Najbliższy taras widokowy czynny we Wrocławiu.
Zdrowie Pana Stanisława!