Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12176
Stary 19.03.2011, 10:57
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
.


AS82, masz gdzieś to,że gość który jest Prezydentem jest półanalfabetą
Już napisałem w tym topicu ,że bledy Komorowskiego byly zenujace ,chociaz stwierdzenie ze jest pol-analfabeta to chyba tez przesada