Stan na dziś. Ląduje największy samolot pasażerski na Okęciu. Ciężko było go przyjąć, Warszawa jest 111 portem do którego przyleciał ten samolot. Rzecz jasna bez pasażerów. W Polsce nie ma lotniska,który mógłby przyjmować regularne loty tego typu samolotów. To jest przykre. Upokarzające.
AS82, masz gdzieś to,że gość który jest Prezydentem jest półanalfabetą
