zim zum napisał(a):

|
Jak się patrzy jeszcze raz na te bramki z Podbeskidziem, to daje o sobie znać brak dobrych warunków fizycznych Jaliensa. Wygląda trochę przy tych akcjach, jak dziecko we mgle.
|
Haha co ty przy tych bramkach jeszcze wypatrzyłeś ? Może napisz jeszcze że widać tam słabą psychikę tak jak u Meliksona co pisałeś na podstawie statystyk.
A co do Jaliensa to on waży 72kg, nie jest to obrońca typu Marcelo czy Głowacki to oczywistość.