zim zum napisał(a):

To jest Twoje zdanie. Moim nie sprawia wrażenia rutyniarza, Który ma spokój i popełnia minimum błędów. W dwumeczu z Podbeskidziem został kilka razy niemiłosiernie okiwany. Proponuję Ci przypomnieć sobie jedną sytuacje z meczu w Krakowie, gdy najpierw się źle ustawił, za chwilę gonił i się wywalił. Wstał i go Cieśliński okiwał jak dziecko. Sorry, ale tak nie zachowuje się rutynowany obrońca, tylko Kowalski
|
Oglądam ten mecz nie musisz mi przpomiać, dodam że komentator dochodził przy tych sytuacjach wykrzykując tyle ile miał sił " Ależ błąd 10 krotnego reprezentant Holandii, uczestnika mistrzostw świata, który grał przeciwko Argentynie."
Na pewno można odczuć lekkie rozczarowanie ale pisanie że gra jak Kowalski który ma problem aby podać piłę na 3 metry, to skrajnie nieporozumienie.
Tym bardziej że Jaliens zagrał super w Gdynii - (to on podał piłkę do Cikosza który z kolei strącił ją do Małego)poprawnie z Ruchem oraz teraz z Podbeskidzkiem też nie ma sobie nic do zarzucenia.