Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1816
Stary 17.03.2011, 13:53
skeba napisał(a):Wyświetl post
Puchar śmietnika, bo przegraliśmy z I ligowcem ? Wisła chciała zdobyć ten puchar, tylko I ligowiec pokazał, że wystarczy odrobinka chęci i można zniwelować straty. Mówiłem, ze nie wygramy z Podbeskidziem, bo na ich stadionie oni są niepokonani. Ktoś mi tam mówił, że nie mogli ich pokonać I ligowcy, to mówiłem, ze wielkiej różnicy nie ma miedzy I ligowcami, a drużynami z ekstraklasy - widać miałem racje
Gdyby Wisła chciała to by Wisła zdobyła.