skeba napisał(a):

|
Puchar śmietnika, bo przegraliśmy z I ligowcem ? Wisła chciała zdobyć ten puchar, tylko I ligowiec pokazał, że wystarczy odrobinka chęci i można zniwelować straty. Mówiłem, ze nie wygramy z Podbeskidziem, bo na ich stadionie oni są niepokonani. Ktoś mi tam mówił, że nie mogli ich pokonać I ligowcy, to mówiłem, ze wielkiej różnicy nie ma miedzy I ligowcami, a drużynami z ekstraklasy - widać miałem racje
|
Gdyby Wisła chciała to by Wisła zdobyła.