tomasz_19 napisał(a):

czyli rozumiem, że wg Ciebie zremisowaliśmy dziś bo sędzia gwizdał na korzyść gospodarzy? a nie, że najzwyczajniej w świecie byliśmy słabsi pod każdym względem od wicelidera 1 Ligi?
nie ochłonąłeś chyba jeszcze po tym wszystkim...
|
Jeżeli chodzi o sedziego to on nie jest winien tego,do czego dopuscili nasi grajkowie,ale bramka na 1-2 po eewidentnym faulu na Pareice,i bramka na 2-2 tez z wolnego,po faulu Jaliensa ktorego nie bylo.