Wyświetl pojedynczy post
archi33
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1712
Stary 16.03.2011, 23:25
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
czyli rozumiem, że wg Ciebie zremisowaliśmy dziś bo sędzia gwizdał na korzyść gospodarzy? a nie, że najzwyczajniej w świecie byliśmy słabsi pod każdym względem od wicelidera 1 Ligi?

nie ochłonąłeś chyba jeszcze po tym wszystkim...
Jeżeli chodzi o sedziego to on nie jest winien tego,do czego dopuscili nasi grajkowie,ale bramka na 1-2 po eewidentnym faulu na Pareice,i bramka na 2-2 tez z wolnego,po faulu Jaliensa ktorego nie bylo.