Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1706
Stary 16.03.2011, 23:18
westersyl napisał(a):Wyświetl post
WYJEBAĆ Maaskanta !

Mnie też wyjebać z marketingu w którym twoim zdaniem pracuję.
hahaha pośmialismy się i fajnie jest. Tylko szkoda, że do zmian trenera bylo OK. Potem weszły superstars i nas położyli na lopatki Rogalski, Cieśliński i spółka. Ale co tam puchar, liczy się liga. Kropka.