westersyl napisał(a):

WYJEBAĆ Maaskanta !
Mnie też wyjebać z marketingu w którym twoim zdaniem pracuję.
|
hahaha pośmialismy się i fajnie jest. Tylko szkoda, że do zmian trenera bylo OK. Potem weszły superstars i nas położyli na lopatki Rogalski, Cieśliński i spółka. Ale co tam puchar, liczy się liga. Kropka.