Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1597
Stary 16.03.2011, 22:37
Gratulacje dla Podbeskidzia.

Dwumecz przegrany od początku do końca przez Maaskanta.
Pycha ukarana.

Jakieś durne komentarze przedmeczowe. Jaką to my jesteśmy Wisłą to PB nam pokazało.
Lekceważenie rywala, wystawianie zawodników bez formy na Reymonta. Ściągnięcie najlepszych, gdy wynik w Bielsku był niepewny.

Dwumecz przegrany na Reymonta.

Sportowo to nasza obrona to dziś był dramat.
Cóż trzeba się otrząsnąć. Przed nami Polonia...