Sartre napisał(a):

No panowie, co Wy?
|
Powiedział, co wiedział przypomnij sobie z 2-0 na 3-2 na Widzewem

a póxniej napinaj na forum...
Osobiście lepsi pomocnicy o Sivakova graja chyba na A-klasowych klepiskach, Rios miał dostać szanse, dostał i się "pokazał". To że odpadamy jest "jeszcze" do przyjęcia, nie do przyjęcia jest fakt po jakiej grze i jak frajersko straconych bramkach... Na plus wg mnie Pareiko, Bunoza(za pierwsza połowe) i mimo wszystko Łobodziński który był dosyć aktywny.