Wyświetl pojedynczy post
Zubert_Wisla
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1578
Stary 16.03.2011, 22:33
Sartre napisał(a):Wyświetl post
No panowie, co Wy?
Powiedział, co wiedział przypomnij sobie z 2-0 na 3-2 na Widzewem a póxniej napinaj na forum...
Osobiście lepsi pomocnicy o Sivakova graja chyba na A-klasowych klepiskach, Rios miał dostać szanse, dostał i się "pokazał". To że odpadamy jest "jeszcze" do przyjęcia, nie do przyjęcia jest fakt po jakiej grze i jak frajersko straconych bramkach... Na plus wg mnie Pareiko, Bunoza(za pierwsza połowe) i mimo wszystko Łobodziński który był dosyć aktywny.
Ostatnio edytowane przez Zubert_Wisla : 16.03.2011 o godz. 23:07.