Kon®ado napisał(a):

|
teraz zajebac tego kto podchwycil ten temat i dal sie najarc smmudzie na ten temat ... szkoda chlopaka bo beda go teraz zupelnie nie potrzebnie rozpraaszac reprezentacja zamiast by sie skupil na Wiselce ..
|
Jesli dobrze kojarze Mati Borek się zajarał Meliksonem w ostatnim CF. Najpierw Romek lobbował by powołać Marmolede, teraz Mati pragnie Meliksona w kadrze.