Wyświetl pojedynczy post
ctsi
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1042
Stary 16.03.2011, 11:12
Orson napisał(a):Wyświetl post
Inna sprawa to Quatrro przy Rondzie Polsadu - tam juz większość powierzni w nowym biurowcu juz jest kupiona - ale to za sprawą CapGemini, IP i innych firm z Quatrro A
Więc chętne firmy są ale widać nie na każdą lokalizację.
Akurat z tym biurowcem jest inny problem. Zalozmy ze masz firme 10-14 osob i poszukujesz okolo 140 metrow.
Takich lokali w Krakowie jest naprawde niewiele w przystepnej cenie, jakosci i lokalizacji. Nie kazdego stac na powierzchnie 300 m w biurowcu klasy A-B.

W efekcie czego lokale o powierzchni 100-200 m sa dostepne w centrum (stare mieszkania) i sporo firm idzie w tym kierunku. Dodatkowo okres najmu w nowych biurowcach to kilka lat bez mozliwosc zerwania - nie kazdy chce sie na to szarpnac rowniez.

Rozumiem tutaj druga strone, ale bez zmian myslenia po stronie wlascicieli ciezko bedzie wyniesc firmy poza centrum / miasto. Z drugiej strony przyklady takie jak chocby PIANO kolo Forum pokazuja ze male firmy chetnie wyniosa sie poza scisle centrum.
Noblesse Oblige
Odpowiedz cytując