Arkas napisał(a):

|
Można zapłacić mandat przez internet czy muszę z tymi kwitkami iść do banku?
|
nbp napisał(a):

|
możesz przez neta. Tylko pamiętaj - najważniejszy jest tytuł przelewu. Przypuszczam, że Twoje nazwisko to będzie.
|
wystarczy że w tytule podasz serię i numer mandatu, taką przynajmniej informację dostałem od pani strażniczki jak wypisywała mi mandat