Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21209
Stary 15.03.2011, 10:59
Arkas napisał(a):Wyświetl post
Można zapłacić mandat przez internet czy muszę z tymi kwitkami iść do banku?
możesz przez neta. Tylko pamiętaj - najważniejszy jest tytuł przelewu. Przypuszczam, że Twoje nazwisko to będzie.
Odpowiedz cytując