|
Lech odpada - 11 pkt straty to już jest za dużo. Niby w tamtym sezonie Wisla ładne prezenty dala druzynie z Poznania, ale tym razem Lech jest slaby i nie odrobi.
Legia - słaba jak nigdy, przegrywa mecze u siebie, traci na wyjazdach. Trzeba do meczu w Warszawie mieć dobrą przewagę, bo mogą się spiać i będzie tak jak z Polonią W.
Jagiellonia - Mówiłem, że Jagiellonia bez Grosika będzie miała problem, żeby utrzymać się na podium.
Zeby Wiślacy sie nie rozprężyli i w Bytomiu nie zremisowali.
|