raindog napisał(a):

|
Tak, czy ianczej można odnieść wrażenie, że gdyby na początku nie wyrzucili Bakero, teraz biliby się o mistrza.
|
Tu bym sie spieral. Wystarczy popatrzec co teraz Bakero robi w Lechu, ktory badz co badz byl niezle przygotowany przez Zielinskiego.