Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
albert02
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9408
Stary 13.03.2011, 20:07
raindog napisał(a):Wyświetl post
Tak, czy ianczej można odnieść wrażenie, że gdyby na początku nie wyrzucili Bakero, teraz biliby się o mistrza.
Tu bym sie spieral. Wystarczy popatrzec co teraz Bakero robi w Lechu, ktory badz co badz byl niezle przygotowany przez Zielinskiego.
Dzisiaj WISŁA KRAKÓW żegna się z Mistrzem Polski 2010/11. Możecie mnie wyzwać od jakich tylko. Zobaczycie!!! Wspomnicie me słowa!!!
Odpowiedz cytując