Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
martonas
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9407
Stary 13.03.2011, 20:02
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
- Zatrudniając zagranicznego trenera z wysokiej półki miałem nadzieję, że Polonia awansuje w tabeli, a nie będzie spadać w dół. Dlatego od poniedziałku "grupa holenderska" nie będzie już pracować w moim klubie - dodał właściciel Czarnych Koszul.
Wydaje mi się że goscia który trenował jedynie drugoligowca lub jakieś ogony pierwszoligowe bez żadnych rewelacyjnych wyników to raczej wysoką półką nie można nazwać, nawet mimo tego że jest z Holandii, ale Wojciechowski wie lepiej
Odpowiedz cytując