Blaszczu16 napisał(a):

|
- Zatrudniając zagranicznego trenera z wysokiej półki miałem nadzieję, że Polonia awansuje w tabeli, a nie będzie spadać w dół. Dlatego od poniedziałku "grupa holenderska" nie będzie już pracować w moim klubie - dodał właściciel Czarnych Koszul.
|
Wydaje mi się że goscia który trenował jedynie drugoligowca lub jakieś ogony pierwszoligowe bez żadnych rewelacyjnych wyników to raczej wysoką półką nie można nazwać, nawet mimo tego że jest z Holandii, ale Wojciechowski wie lepiej
