Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9400
Stary 13.03.2011, 19:50
Oprócz Bosa pracę stracili też Jan de Zeeuw, Bogusław Kaczmarek i Mark van Hintum. - To decyzja Jerzego Klockowskiego, który jest szefem rady nadzorczej klubu - powiedział Józef Wojciechowski, właściciel Polonii Warszawa.

- Zatrudniając zagranicznego trenera z wysokiej półki miałem nadzieję, że Polonia awansuje w tabeli, a nie będzie spadać w dół. Dlatego od poniedziałku "grupa holenderska" nie będzie już pracować w moim klubie - dodał właściciel Czarnych Koszul.

Polonię w sobotnim meczu z Widzewem Łódź poprowadzi Piotr Stokowiec.
Odpowiedz cytując