Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#454
Stary 13.03.2011, 14:49
tofik napisał(a):Wyświetl post
W mojej opinii brak Siwakowa spowodował, że było jeszcze mniej ruchu w środku pola jak chociażby z Arką czy Ruchem i często obrońcy nie mieli komu podać. Mówcie co chcecie, może jeszcze brak mu formy, ale wie o co chodzi w piłce i jest cały czas pod grą. Nie chowa się i pokazuje kolegom do podań. Jednorazowy błysk Jirsaka standard, ale w perspektywie całej rundy więcej da nam Białorusin.
Na taka wypowiedź czekałem od wczoraj wieczorem.
To oczywista oczywistość, że cały chaos we wczorajszym meczu spowodowany był tym, ze nie było łącznika między obroną a drugą linią.
Stąd brały sie dzidy i zbyt długie wymiany: Chavez-Bunoza-Chavez-Bunoza-Paljic-Bunoza i tak do do usr... do kolejnej dzidy.
Zabraklo Sivakova (albo Boukhariego) który wie, co w takiej sytuacji zrobić: podejść do gry. Jirsak nie ma albo o tym pojecia, albo nie potrafi, albo się boi.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując