Marszałek napisał(a):

|
Szacunek dla Lechii i Śląska, robią dla nas doskonałą robotę. Jeżdżą po wiochach, tłuką się i odbierają punkty kluczowym rywalom. Teraz będzie nam lżej, dużej lżej,pamiętajmy dzięki komu. Tylko grać swoje golić frajerów i widzimy się na Rynku.
|
Tak się zastanawiam... Czy my przypadkiem nie mamy przed sobą meczów ze Śląskiem i Lechią

. Zakładasz że nie będą mieli ochoty odebrać punktów akurat nam

. Jestem strasznie ciekaw czy po meczach we Wrocławiu i Gdańsku powtórzysz to że jest nam teraz dużo lżej ...
