Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9328
Stary 13.03.2011, 00:03
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Szacunek dla Lechii i Śląska, robią dla nas doskonałą robotę. Jeżdżą po wiochach, tłuką się i odbierają punkty kluczowym rywalom. Teraz będzie nam lżej, dużej lżej,pamiętajmy dzięki komu. Tylko grać swoje golić frajerów i widzimy się na Rynku.
Tak się zastanawiam... Czy my przypadkiem nie mamy przed sobą meczów ze Śląskiem i Lechią . Zakładasz że nie będą mieli ochoty odebrać punktów akurat nam. Jestem strasznie ciekaw czy po meczach we Wrocławiu i Gdańsku powtórzysz to że jest nam teraz dużo lżej ...
Odpowiedz cytując