Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9315
Stary 12.03.2011, 21:54
Dla mnie nie ma większego znaczenia kto jutro wygra Cracovia czy Amica Poznań. Jeśli ci pierwsi to nawet się ucieszę, bo 3 pkt w tą czy w tą stronę nie robią im prawie żadnej różnicy i tak są na dnie. A tak jak już tu na forum pisałem jesienią, że jak Lech skończy voyage europejskie, to będzie grał lepiej i nie będzie raczej tak często gubił punktów, jak miało to miejsce na jesieni i póki co wygrywają choć dopiero druga wiosenna kolejka więc wszystko się okaże.

No i jak tak się patrzy na wyniki Lechii to trudno się zgodzić z Naszym trenerem, że mistrzostwo to wyłączna sprawa tercetu Wisła - Jaga - Legia. Tym bardziej, że oni gubią punkty a Lechia już jest zaraz za Legią.
Następna kolejka jest ciekawa, Jaga jedzie do Poznania, mecz zgodowy naszych Braci we Wrocku, a my musimy zgarnąć 3 pkt. w Bytomiu.
Odpowiedz cytując