Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4464
Stary 12.03.2011, 21:47
Chwaliliście się na forum , że nie sprawdzają kto wchodzi na bilet, czy ma legitkę i dziś sprawdzali często na sektorze F. Nawet w środku trybuny jeszcze sprawdzają czy wchodzisz do odpowiedniego podsektora
Odpowiedz cytując