pawelo84 napisał(a):

|
Mnie zastanawia jak to jest że tracimy tak mało bramek, a przecież widać że obrona jest przeciętna.
|
Tracimy bramki źle, nie tracimy jeszcze gorzej, bo ludzie doszukują się dlaczego ich nie tracimy. Odpowiedź prosta Pawełek na bramce już u nas nie stoi
