Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21170
Stary 12.03.2011, 21:03
Mistel napisał(a):Wyświetl post
To jest męska czy damska kurtka? Kupiona w Bershce,

http://i54.tinypic.com/2im575u.jpg

tak mnie zastanawia bo to rozmiar XL, a mi jest w sumie gdzieś w okolicach pasa.
Można jeszcze prosić o opinie?
Odpowiedz cytując