pawelo84 napisał(a):

|
Mnie zastanawia jak to jest że tracimy tak mało bramek, a przecież widać że obrona jest przeciętna.
|
Również często nad tym dumam
Nie ma co krytykować za wczasu Genkova. Dziś było już wyraźnie lepiej niż z Ruchem. Miał sytuację, nie udało. Nie takie patelnie się przestrzeliwało. Wydaje mi się, że okres aklimatyzacyjny tego zawodnika jest po prostu dłuższy niż innych piłkarzy.