Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9270
Stary 12.03.2011, 09:50
Edson napisał(a):Wyświetl post
Oprócz Widzewa, mamy w następnych kolejkach kolejno: Bytom, Jage, Korone, Bełchatów, Śląsk, Górnik i Lechie. Trzeba nagromadzić w tych meczach jak najwięcej punktów, bo po nich 3 najważniejsze mecze rundy:

26 kolejka: Wisła-Lech => tym meczem pozbawiamy kuchenki nawet matematycznych szans na obronę tytułu
27 kolejka: Wisła-Cracovia => tym meczem zapewniamy craxie degradację
28 kolejka: Legia-Wisła => tu zapewniamy sobie tytuł Mistrza Polski 2011
)
Nie popadajmy w tak skrajne nastroje.

Jaga, Belchatów czy Górnik na pewno nie padną na kolana na R22. Tak samo dziś Widzew. To będą bardzo ciężkie mecze.

Korona, Śląsk, Lechia - ciężko będzie wygrać każde z tych spotkań. 5-6 pkt będą bardzo dobrym wynikiem.

No, a potem te 3 trudne mecze, w którch wszystko się może zdarzyć.

Wydaje mi się że do samego końca będziemy walczyć o Mistrzostwo.
Zwłaszcza że nie gramy tak fantastycznie jak mogłoby się wydawać po 6 ostatnich kolejkach.
Odpowiedz cytując